• IZ PLAZA GIZ ESKI BUYUKDERE CAD. NO: 9/78 34398 MASLAK ISTANBUL website dil
 • YATIRIMINIZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİ
  EN KALİTELİ ÇÖZÜMLERİ, HAYALLERİNİZİ
  GERÇEKLEŞTİRMEK İÇİN SUNUYORUZ...
  İSTANBUL
 • GERÇEK, GÜVENİ İNŞAA EDER.
  İŞ DÜNYASINDA ŞANS YOKTUR. SADECE ÇALIŞMAK,
  BELİRLEMEK VE DAHA ÇOK ÇALIŞMAK VARDIR.
  DOHA
 • GÖRELİM SİZİ
  BAŞARILI OLMAK İÇİN ÖNCE YAPABİLECEĞİMİZE
  İNANMAMIZ GEREKİYOR… BİZ İNANDIK.
  AMSTERDAM

BURASI ERP EUROPE

Size en kaliteli servisi sunmak için en iyisini yapıyoruz. ERP EUROPE sizin çözümünüzün bir parçası...


YATIRIM DANIŞMANLIĞI

ERP EUROPE Yatırım Danışmanlığı, yatırım sektörüne yepyeni bir tarz getirmeyi hedeflemiş profesyonel kadrosu ile yerli ve yabancı yatırımcılara güvene dayalı profesyonel hizmetler sunmaktadır.

GAYRİMENKUL

ERP EUROPE Gayrimenkul, vermiş olduğu kaliteli hizmet ile gayrimenkul danışmanlığında müşteri memnuniyetini her zaman ilk sırada tutmaktadır.

PROJE PAZARLAMA

ERP EUROPE Proje Pazarlama, inşaat projelerinin satış ve pazarlama faaliyetlerini uluslararası normlar çerçevesinde en uygun profesyonel çözümler sunarak yürütmektedir.

PROJE GELİŞTİRME

ERP EUROPE Proje Geliştirme, gayrimenkullerin en uygun değere doğru zamanda ulaşabilmesi için a’ dan z’ ye profesyonel butik hizmet vermektedir.

MİMARLIK

ERP EUROPE Mimarlık, geliştirmesini üstlendiği projelerin yanı sıra, yerli ve yabancı projelere mimarlık danışmanlığı ve proje koordinasyonluğu hizmetleri sunmaktadır.

KENTSEL DÖNÜŞÜM

ERP EUROPE Kentsel Dönüşüm, çalışmış olduğu sektöründe lider çözüm ortakları ile kentsel dönüşüm projelerinde anahtar teslim çözümler sunmaktadır.

BİR ÇOK OLASILIK

"Çözümün bir parçası değilseniz, o zaman problemin bir parçasınızdır"

ERP EUROPE çözümünüzün bir parçasıdır… ERP EUROPE ile Yatırım Danışmanlığı, Gayrimenkul, Proje Pazarlama, Proje Geliştirme, Mimarlık ve Kentsel Dönüşüm olmak üzere 6 sektörde her zaman değişik bir çözüm mevcuttur.