• IZ PLAZA GIZ ESKI BUYUKDERE CAD. NO: 9/78 34398 MASLAK ISTANBUL website dil

ERP EUROPE GROUP gayrimenkul sektöründe hizmet vermek amacı ile 2003 yılınca Hollanda’ da kurulmuştur. 15 yılı aşkın Türkiye Hollanda arası iş geliştirmelerinin akabinde 2016 yılı ilk çeyreği itibari ile ERP EUROPE GROUP merkez ofisini İstanbul’ a açarak Türkiye merkezli faaliyete başlamıştır.

Türkiye pazarına girişi ile birlikte Yatırım Danışmanlığı, Proje Pazarlama, Proje Geliştirme, Mimarlık ve Kentsel Dönüşüm hizmetlerini de kısa sürede bünyesine ekleyen ERP EUROPE GROUP, hizmet verdiği sektör sayısını 6’ ya çıkartarak geniş yelpazede kaliteli hizmet anlayışına devam etmektedir. Kalite ile güvenin buluşması ve müşteri memnuniyetinin öncelikli tutulması felsefesini ana prensip haline getirmiş olan ERP EUROPE GROUP, İstanbul – Amsterdam – Doha üçgeninden dünya pazarına yeni markalar oluşturmak için AR-GE çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.

ERP EUROPE GROUP Türkiye kurucuları, gayrimenkul ve inşaat yatırım alanlarında yaklaşık 15 yıllık profesyonel tecrübe ve birikimlerini bir çatı altında toplamış, bu çatı altında her zaman kaliteyi ve güveni memnuniyete dönüştürmeyi ilke edinmişlerdir.

Özellikle Körfez ve Batı Avrupa Ülkeleri yatırımcıları için Türkiye’ ye yatırım kanalları oluşturulması misyonu ile hareket etmekte olan ERP EUROPE Yatırım Danışmanlığı, yerli ve yabancı yatırımcıların yatırımlarının analizi ile başlayan ve yatırımın geri dönüş sürecini kapsayan uzun soluklu profesyonel hizmetler sunmaktadır.

Gayrimenkul alımı veya kiralaması yapmak isteyen kişi veya kurumlara en profesyonel çözümleri hızlı ve kaliteli bir şekilde sunan ERP EUROPE Gayrimenkul, belirlenen talepler dahilinde en uygun gayrimenkulün tedarikini, satın alım veya kiralama işlemlerini alanında uzman ekibi ile yöneterek, en üst seviyede kaliteli servis sunmayı daima ilkeleri arasında tutmaktadır.

Günümüz Türkiye’ sinde artık inşaat projelerinin yeni yaşam alanlarını kapsaması projelerin değerini artırırken, ERP EUROPE Proje Pazarlama bu bilinç doğrultusunda inşaat projelerinin değerine değer katmak için satış ve pazarlama faaliyetlerini profesyonel bir yapıda uzman ekibi ile yüksek hizmet standartlarında gerçekleştirmektedir.

Gayrimenkullerin en uygun değere doğru zamanda ulaşabilmesi için a’ dan z’ ye hizmetler sunan ERP EUROPE Proje Geliştirme, butik hizmet anlayışı ile nitelikli projelerin geliştirilmesine katkıda bulunmaktadır. Nitelikli gayrimenkul projeleri geliştirmeyi ilke edinen ERP EUROPE proje Geliştirme, verdiği butik hizmet anlayışı ile ihtiyacınıza uygun çözümler üreterek, alanında uzman ekibi ile uygulanabilecek en uygun projeyi hayata geçirebilmenizde hızlı çözümler sağlamaktadır.

Birçok önemli projeyi hayata geçirmiş, yeni mimarlık trendlerini ve tekniklerini yakından takip eden mimar ekibi sayesinde gerek özel proje gerekse kamu projelerinde farklı ve kendine has şık duruşlar yakalayan ERP EUROPE Mimarlık, geleceğe yönelik planları ile Türkiye’de mimari yapı değişikliklerine katma değer sağlamak için durmaksızın çalışmalarına devam etmektedir.

Birçok önemli projeyi hayata geçirmiş, yeni mimarlık trendlerini ve tekniklerini yakından takip eden mimar ekibi sayesinde gerek özel proje gerekse kamu projelerinde farklı ve kendine has şık duruşlar yakalayan ERP EUROPE Mimarlık, geleceğe yönelik planları ile Türkiye’de mimari yapı değişikliklerine katma değer sağlamak için durmaksızın çalışmalarına devam etmektedir.

Çalışmış olduğu sektöründe lider çözüm ortakları ile kentsel dönüşüm projelerinde anahtar teslim hizmetler sunan ERP EUROPE Kentsel Dönüşüm, proje geliştirilecek alanı inşaat firmalarının projeye direkt başlayabilecekleri aşamaya getirmektedir.

Globalde bir dünya markası olma hedefini tamamıyla benimseyen ERP EUROPE GROUP, kazanılacak başarıların kalıcı olması için durmaksızın çalışmalarına devam etmektedir.