• IZ PLAZA GIZ ESKI BUYUKDERE CAD. NO: 9/78 34398 MASLAK ISTANBUL website dil

PROJE GELİŞTİRME

ERP EUROPE Proje Geliştirme, gayrimenkullerin en uygun değere doğru zamanda ulaşabilmesi için a’ dan z’ ye profesyonel hizmetler sunmaktadır.

Nitelikli gayrimenkul projeleri geliştirmeyi ilke edinen ERP EUROPE proje Geliştirme, verdiği butik hizmet anlayışı ile ihtiyacınıza uygun çözümler üreterek, alanında uzman ekibi ile uygulanabilecek en uygun projeyi hayata geçirebilmenizde hızlı çözümler sağlamaktadır.

Konut, Ticari, Arsa, Arazi, Otel, AVM ve Karma Proje gibi birçok gayrimenkul dalında tasarım ve projelendirme aşamalarında iç ve dış mimari yapıdan, diğer tüm uygulanabilir faaliyetlerin geliştirmesinde anahtar çözümler sunan ERP EUROPE Proje Geliştirme, konseptin oluşturulup geliştirilmesinden, projelendirilmesine kadar ki tüm süreci üretici veya arsa sahibi adına gerçekleştirmektedir.

Gayrimenkul projelerinin özellikle yatırım alanlarında doğru planlamanın öneminin farkında olunarak geliştirilmesi ve yatırımın geri dönüşü noktasında en verimli çözümlerin en kısa sürede sunulması, yatırımcı ve üretici açısından büyük önem arz etmektedir. Bu bilinç doğrultusunda ERP EUROPE Proje Geliştirme, güncel piyasa taleplerini baz alarak ileriye yönelik kısa, orta ve uzun vadede en sağlıklı planlamaları oluşturup, proje geliştirmekteki farklılık yaratmanın sağlayacağı faydaları ön plana çıkartmaktadır.

Proje geliştirmelerinde temel alınan kontrollü maliyet planlamalarının, ileriye dönük geri dönüşümlerin en verimli rakamlara ulaşmasını sağlaması ve bu planlamaların hem ulusal hem de uluslararası normalar çerçevesinde yapılması, ERP EUROPE Proje Geliştirme’ nin önem verdiği noktaların başında gelmektedir. Sadece Gayrimenkul projelerinin geliştirilmesi değil, aynı zamanda proje bölgesine katma değer sağlamak amacı da ERP EUROPE Proje Geliştirme’ nin önem verdiği başlıca ilkeleri arasında yer almaktadır.

 • 1.

  Düşünüyoruz

 • 2.

  Üretiyoruz

 • 3.

  Çalışıyoruz

 • 4.

  Sunuyoruz

 • 5.

  Kutluyoruz